Legyen Ön is Keresztapa, Keresztanya!

Keresztszülők a Moldvai Csángómagyarokért Egyesület

Székhely: 1126 Budapest,

Böszörményi út 22.

Emailwillemse@t-online.hu

Telefon: +36 30 279 2688 

Nyilvántartási szám: 12537

   Adatvédelmi tájékoztató

 

© 2019 by KMCSE  | Designed by Jaspers  

Falugazdák

Bahána

Rébay Lajos - rebaybt@yahoo.com | 36/20-931-6600

Bogdánfalva

Nagy Erzsébet - faluder@freemail.hu | 36/1-200-2898

Buda

Felföldi Elek - felek@freemail.hu | +36/70/335-5347

Csíkfalu

Horváth Zoltánné H. Zsuzsa - hsisi0074@gmail.com | 36/30-290-3885

Diószén

Jolanda Willemse - joli.willemse@gmail.com | +36/30/279-2688

Diószeg

Papp László - pl@pannonhalma.hu | +36/20/921-5864

Dumbravén

Vanczer Zsuzsanna - vanczer.zsuzsanna@vivaco.hu | +36/30/986-3477

Ferdinándújfalu

Nagy Erzsébet - faluder@freemail.hu | 36/1-200-2898

Forrófalva

László Ildikó - laszloildiko@hdsnet.hu | +36/70/240-7869

Gajdár

Toroczkay Katalin - toroczkay.katalin@kardco.hu | +36/30/948-1355

Külsőrekecsin

Lázár Mihályné Borika - borika550328@freemail.hu | +36/30/456-6304

Klézse

Erõs Ildikó - eros.ildiko@freemail.hu | +36/30/475-5338

Kostelek

Vermes Miklós és Zsuzsa - vermes.miklosne@gmail.com | +36/20/342-4179

Lábnyik

Csongor Attila - csongor.attila@csongor.attila.hu | +36/30-927-4088

Magyarfalu

Kascsák Tamás - tamaskascsak@gmail.com | +36/20/401-9186

 

Pokolpatak

Erős Ildikó - eros.ildiko@freemail.hu | +36/30/475-5338

 

Pusztina

Sikota Krisztina - kriszta.sikota@gmail.com | +36/20/977-7796
Szentes László - szentes.laszlo@normafa3.hu | 36/20-398-1772

 

Somoska

Rébay Lajos - rebaybt@yahoo.com | 36/20-931-6600

 

Szitás

Rébay Lajos - rebaybt@yahoo.com | 36/20-931-6600

 

Trunk

Kővári Róbert - kovarirobert@stonet.hu | +36/30/5326149
Dobozi Róbert - dr@c-a.hu | +36/30/965-0916

 

Tyúkszer

Szeleczky Tünde - szeleczky7@gmail.com | 36/20-393-4507

 

Ujfalu

Rébay Lajos - rebaybt@yahoo.com | 36/20-931-6600